Agencja Nieruchomości Bielsko Biała - oferta nieruchomości

Należymy do grupy SON - Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości

Oferta nr 6A 729s

Rodzaj: Działka na sprzedaż
ATRAKCYJNA LOKALIZACJA
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Cena: 1 590 000 PLN
Cena/m2: 1 011 PLN
Powierzchnia działki: 1572 m2
Przeznaczenie: handel, usługi, inne
Dostępne sieci: energia elektryczna 230 V, wodociąg komunalny, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, gaz

 

OPIS SZCZEGÓŁOWY

UNIKATOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA.

ŚWIETNA LOKALIZACJA PRZY AL GEN. ANDERSA, SĄSIEDZTWO STACJI BENZYNOWEJ.

POZWOLENIE NA BUDOWĘ I PROJEKT BUDOWLANY  W CENIE.

Działka o powierzchni 1572 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku usługowo - handlowego.   3 kondygnacje nadziemne i   garaż podziemny.

Dane techniczne:
- powierzchnia zabudowy 323,45 m2 
- powierzchnia użytkowa 1110,04 m2
- powierzchnia netto 1323,99 m2 w tym garaż podziemny  341,03 m2
- kubatura 5728,66 m3
- 14 miejsc postojowych w garażu podziemnym  i 10 miejsc postojowych zewnętrznych.

Cena 1,59 mln. zł.  netto + VAT

Dostępne media: energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, gaz.

W sąsiedztwie  obiekty użyteczności publicznej, duże osiedle mieszkaniowe - Osiedle Karpackie.
Bardzo dobra komunikacja z drogą ekspresową.

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZEJ AGENCJI - WYŁĄCZNOŚĆ.  

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i prezentację. 
 
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych

 

Opiekun oferty

Mariola Polak-Opyrchał - tel. 601 458 074, e-mail: mariola.polak@npo.pl

Powrót do listy